Rezervace

Okolí


Pálava

Jedno z nejkrásnějších míst v české republice s překrásnou a rozmanitou krajinou.V blízkosti CHKO Pálava byla nalezena světoznámá věstonická venuše a na sluncem zalitých stráních se rozprostírají nekonečné vinohrady. Dominantou Pálavy jsou Dívčí hrady v Pavlově, Sirotčí hrádek v Klentnici a velké množství turistických tras.

Další informace..

Aqualand Moravia

Velkolepý aquapark v blízkosti Novomlýnských nádrží. Aquapark je vybaven celkovou vodní plochou 3000 m2. V tomto zábavním parku naleznete řadu vodních atrakcí jako skákadla, bublinkovače, sprchy, 20 tobogánů a skluzavek. Součástí jsou také unikátní venkovní bazény o délce 110 a 84 metrů. 

Další informace..

Lednicko-Valtický Areál

Rozlehlé zahrady, perfektně upravené záhony a majestátní stavby. To je jen malý seznam zajímavých míst tohoto areálu, který v 18. století vytvořil rod Lichtenštejnů.Park svým návštěvníkům nabízí překrásné historické památky jako je Janův hrad, Minaret, Dianin Chrám, Apollonův chrám, Tři grácie, romantický lednický zámek a další. 

Další informace..

Cyklotrasy 

Cykloturistika je trendem dnešní doby. V okolí ubytování se nachází rozsáhlá síť cyklotras. Vydejte se na příjemný kulturní výlet po památkách našeho krásného regionu.   

Další informace..